Piękne zakończenie wakacji! Tym razem wybraliśmy się do Sopotu na dwie wystawy. W sobotę podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Persja w bardzo silnej klasie młodzieży, w konkurencji 8 młodych suczek, zdobyła ocenę doskonałą i kolejne Zwycięstwo Młodzieży. Lily w silnej klasie otwartej (10 suczek) wybiegała ocenę doskonałą i czwartą lokatę. Tym bardziej nas to cieszy, bo przyjechała z nami do Sopotu w letnim włosie i tylko rekreacyjnie pokazała się na ringu. Kolejnego dnia wzięliśmy udział w Klubowej Wystawie Retrieverów. Lily kolejny raz znalazła się na pudle, z trzecią lokatą wśród 12 suczek, natomiast malutka Papi kolejny raz wygrała silną klasę młodzieży, uzyskując tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Klubu i był to jej ostatni wniosek do tytułu Młodzieżowego Championa Polski! Jeszcze nie tak dawno biegała w papisiach!! To był jej trzeci występ w klasie młodzieży, trzecie zwycięstwo, trzeci raz była najmłodsza w swojej klasie i tym samym moje malutkie psie dzieciątko w wieku zaledwie 10 miesięcy zostało MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM POLSKI !!!!!!!!!

International Dog Show Sopot 20.08.2016
“Persja” Badenova Holy Glory (Vestafjell’s Magic Elf x Ch. Badenova Dutch Glory) – ex. 1/8 in junior class, Youth Winner !!!!
Judge: Viera Vitkova (SK)

Retriever Club Show 21.08.2016
“Persja” Badenova Holy Glory (Vestafjell’s Magic Elf x Ch. Badenova Dutch Glory)– ex. 1/11 in junior class, Youth Club Winner !!!!!!

And She is now POLISH JUNIOR CHAMPION !!!!!!!!!!!
Judge: Nenad Davidovic (SRB)

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sopocie 20.08.2016
„Persja” Badenova Holy Glory – klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata 1/8, Zwycięzca Młodzieży
Sędzia: Viera Vitkova
Klubowa Wystawa Retrieverów 21.08.2016
„Persja” Badenova Holy Glory – klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata 1/11, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu !!!!!
Sędzia: Nenad Davidovic


“Persja” Badenova Holy Glory (Vestafjell's Magic Elf x Ch. Badenova Dutch Glory)

International Dog Show Sopot
„Lily” Once in a Lifetime Milerro FCI – open class, ex. 4/10
Retriever Club Show
“Lily” Once in a Lifetime Milerro FCI – open class, ex.3/12 !!!!!