Jesienią 2022 roku planujemy szczenięta po naszej suczce Persji. To skojarzenie, w którym pokładam ogromną nadzieję. Wszystkie moje szczenięta wychowywane są w domu, w stałym kontakcie z człowiekiem oraz dorosłymi psami. Jako hodowca dokładam wszelkich starań, aby powołać na świat szczenięta zdrowe, o typowym dla rasy usposobieniu i poprawnej budowie. Moim marzeniem jest, aby trafiły do odpowiedzialnych i pełnych miłości domów.

Dla swoich szczeniąt poszukuję świadomych Rodzin, które wiedzą, z czym wiąże się posiadanie psa tej rasy, które będą mogły poświęcić im czas i zapewnić odpowiednią opiekę, uwzględniając przy tym wszelkie potrzeby rasy. Osób, dla których wybrane szczenię stanie się członkiem rodziny, a nie tylko dodatkiem do życiowej sielanki.

W dniu odbioru szczenięcia, przekazuję nowej Rodzinie, wszelkie wskazówki dotyczące opieki nad szczenięciem, metrykę urodzenia, książeczkę zdrowia, wyprawkę oraz cały plan żywienia, wychowania i pielęgnacji aż do zakończenia okresu wzrostu, a także wszelkie wskazówki dotyczące profilaktyki w ochronie aparatu ruchu.

„Persja” Badenova Holy Glory (Int Sh Ch, C.I.E. Vestafjell’s Magic Elf x Ch Badenova Dutch Glory)

Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2016
Champion Polski
Najpiękniejszy Pies Oddziału Koszalin 2017 IV
Najpiękniejszy Pies Oddziału Koszalin 2018
Grand Champion Polski
Zwycięzca Klubu 2021
Zwycięzca Rasy Klubowej Wystawy Retrieverów w 2021 r., a w konkurencji Best in Show o Najpiękniejszego Psa Wystawy II lokata

Best in Show II
Best in Show Puppy II
Best in Show Puppy IV
4 x Najlepsze Szczenię w Rasie
3 x Zwycięzca Młodzieży
1 x Najlepszy Junior w Rasie
11 x Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
7 x Zwycięzca Rasy
21 x CAC
3 x CACIB
res.CACIB

HD – B, ED 0/0
GR_PRA 1 i GR_PRA 2 – czysta
oczy – czyste
serce – czyste
tarczyca – w normie
ichtioza – czysta (badanie genetyczne wykonane we Francji).

Jesteśmy domową, jednorasową hodowlą. Nasze psy żyją z nami, mieszkają w domu i są pełnoprawnymi członkami rodziny. Stosownie do wieku przechodzą badania wykluczające typowe dla rasy choroby dziedziczne, a planowane krycia będą starannie przemyślane z myślą o zdrowiu przyszłych pokoleń.

Nasza hodowla zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce – jedynej organizacji w Polsce, działającej od 1938 r., której rodowody uznawane są na całym świecie, należącej do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI.

Jeśli planujesz zakup wspaniałego przyjaciela rodziny, po zdrowych i przebadanych rodzicach, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Ważne!
Nie sprzedajemy szczeniąt pseudohodowcom i hodowlom zrzeszonym w organizacjach innych niż ZKwP/FCI.