19 i 20 listopada 2022 r. odbyły się dwie duże międzynarodowe wystawy w Kilcach. Standardowo zabrałam ze sobą mój ukochany duet czyli Persję i jej córeczkę Galusię. Co to były za emocje…
Malutka Galusia wygrała dużą stawkę w klasie otwartej zdobywając duży wniosek i tym samym rozpoczęła dorosły championat Polski!!!
Persja natomiast wygrała swoją klasę championów, zdobyła kolejny CACIB, została wybrana najlepszą dorosłą suką w rasie, została kolejny raz Zwycięzcą Rasy i zrobiła to, co można nazwać wisienką na torcie…

Otrzymała nominację na wystawę Crufts w 2023 r.!!!

Crufts – coroczna najbardziej prestiżowa na świecie międzynarodowa wystawa psów rasowych, organizowana przez angielski Kennel Club, przez cztery dni każdego marca na terenie National Exhibition Centre w Birmingham (Wielka Brytania). Jest to największa na świecie wystawa psów rasowych, odnotowana w Księdze rekordów Guinnessa.
Crufts nie jest wystawą dostępną dla wszystkich – psy muszą zakwalifikować się poprzez jeden z następujących sposobów m.in. zwyciężyć na wytypowanych wystawach kwalifikacyjnych w roku poprzedzającym wystawę, otrzymując tytuł najlepszego psa lub suki w rasie lub najlepszego juniora w rasie.