Sezon wystawowy 2022 powoli przechodzi do historii…. To był czas pełen najróżniejszych zawirowań, ale też spełnienia kilku marzeń. Rok pełen spontanicznych decyzji, nie zawsze przemyślanych ale na pewno niepowtarzalny. Jestem ogromnie dumna z sukcesów mojego małego stadka. Persja nieprzerwanie króluje w tym zestawieniu. Moja wisienka na torcie, bez której nie byłoby całej reszty.

GCH.Pl., CH.PL.JCH.PL, Club Winner 21′, Junior Club Winner 16′ Badenova Holy Glory (Int Ch, C.I.E. Vestafjell’s Magic Elf x Ch Badenova Dutch Glory)

Crufts Qualifier 2023
4 x CACIB
4 x Best of Breed
1 x BOS
7 x Best Female
10 x CAC
1 x Anw. Dt. Ch. VDH
1 x CAC DRC

Galusia, pestka z wisienki, mały orkanek, mój wybór serca. Ślicznie postarała się o tytuł Młodzieżowego Championa Polski i w pięknym stylu (1/9) rozpoczęła dorosły championat.

Endless Love Liverado (Ch.JCh.Pt.Esp. Ivanhoe de Lar De Casanova X GCH.Pl., CH.PL.JCH.PL, Club Winner 21″,Junior Club Winner 16′ Badenova Holy Glory)

POLISH JUNIOR CHAMPION
BOG IV
1 x BOB
1 x CAC
3 x Junior Winner
1 x BOB Junior

Newton.. Mr Bean.. najcudowniejszy charakter świata. I gdyby nie to, że ciągnie na smyczy jak parowóz, uznałabym go za ideał. Pies, któremu niewiele potrzeba do szczęścia. W tym roku w ekspresowym tempie wpadał na ring i brał co trzeba. Tym samym zakończył dorosły championat Polski i rozpoczął starania o tytuł grand championa. Żałuję, że nie było czasu na więcej występów, bo pokazał się tylko na 5 wystawach. Ale nadrobimy i to.

Green Grass Liverado (JCH.PL, CH.PL, GCH.PL, Junior Club Winner 16′, Club Winner 21′ Badenova Holy Glory x JCH.Pl, Ch.Pl,-DK-LT- SWE, Junior Club Winner 17′, Club Winner 19′, Rostock Winner 19′ Kalle Rozmachany Ogon)

POLISH CHAMPION
3 x Res, CACIB
3 x CAC

Lileczka w tym roku pokazała się tylko dwa razy w klasie weteranów ale też dorzuciła małą cegiełkę od siebie. Poza tym, zdecydowanie wolała spędzać czas na pływaniu w jeziorku, kiedy inni ciężko pracowali na ringach.

Once in a Lifetime Milerro

BEST IN SHOW VETERAN IV
1 x Best Veteran in Breed
1 x Veteran Winner

Dziękuję wszystkim sędziom, którzy docenili moje psy!