28.08.2021 – Klubowa Wystawa Retrieverów
Sędzia: Ritta. L.Lehtonen (Majik/FI)
Klasa:champioów

Ocena: doskonała 1/3, CAC,
Najlepsza Dorosła Suka w Rasie

ZWYCIĘZCA RASY
ZWYCIĘZCA KLUBU 2021

BEST IN SHOW II !!!!!!!!


15.08.2021 – CACIB Sopot
Sędzia: Jolanta Kawecka (PL)
Klasa: championów

Ocena: doskonała 1/3, CAC,
Res. CACIB, GRAND CHAMPION POLSKI !!!!


14.08.2021 – CACIB Sopot
Sędzia: Viera Vitkova (SK)
Klasa: championów

Ocena: dokonała 3/5


05.06.2021 – CAC Manowo
Sędzia: Małgorzata Lorenc
Klasa: championów


Ocena: doskonała, lok 1/2, CWC, Najlepsza Dorosła Suka


15.11.2019 r. – 3xCACIB/1xCAC Geneva

Sędzia: Michael Gruner (CH), Tomas Jakkel (HU), Petru Muntean (RO), Einar Penisen (DK)

Klasa: championów

Ocena: dosk. 2/5 Res CAC, dosk. 3/9, dosk./10, dosk./9


28.09.2019 r. – CACIB Wrocław

Sędzia: Vladimir Piskay (SK)

Klasa: championów

Ocena: doskonała, lok. 1



22.09.2019 r. – Klubowa Wystawa Retrieverów

Sędzia: Daiva Strepetkaite (LT)

Klasa: otwarta

Ocena: doskonała, lok. 2


08.09.2018 r. – CACIB Kołobrzeg

Sędzia: Cristian Stefanescu (RU)

Klasa: championów

Ocena: doskonała, lok.1, CAC

NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU KOSZALIN 2018 !!!


15.07.2018 – CACIB Gorzów
Sędzia: Cummings Stewart (IRL)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała, lok. 2


30.06.2018 – CACIB Szczecin
Sędzia: Czegledi Attila (HU)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała lok.4


18.08.2018 – CACIB Ronne (Dania)
Sędzia: Alessandro Zeppi (Italy)
Klasa: championów

Ocena: doskonała, lok. 3/6, CK, 4 BTK !!


16-17.06.2018 – Vejen (Dania)
Sędzia: Susanne Forchammer (DK), Hans Rosenberg (SE)
Klasa: otwarta

Ocena: doskonała lok. 3/10,3/6


01.05.2018 r. – Wystawa Psów Myśliwskich Manowo
Sędzia: Leszek Siejkowski (PL)
Klasa: otwarta

Ocena: doskonała, lok. 1 , CAC


24-26.11.2017 r. – CACIB Kielce
Sędzia: Tuula Pratt (FI), (Susan Kealy (IE), Ewa Nielsen (SE)
Klasa: otwarta

Ocena: bdb, dosk., dosk. lok. 1, CAC, CHAMPION POLSKI !!! 


22.10.2017 r. CACIB| Poznań
Sędzia: Anna Bogucka (PL)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała


21.10.2017 r.  CACIB |Poznań
Sędzia: Linda Volarikova (SK)
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała lok. 2



02.09.2017 r. Krajowa Wystawa Psów Rasowych |Słupsk
Sędzia: Stanisław Abłamowicz (PL)
Klasa: pośrednia


Ocena: doskonała, lok.1, CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy !!!


06.08.2017 r. Duo CACIB | Sopot
Sędzia: Andrzej Stępiński, Luis Catalan
Klasa: otwarta
Ocena: doskonała lok.2, lok.4


24.06.2017 r. CACIB |Kołobrzeg
Sędzia: Grzegorz Weron (PL)
Klasa: pośrednia

Ocena: doskonała, lokata 1, CAC, GRAND PRIX Koszalin IV !!!


10.06.2017 r. Krajowa Wystawa Psów Rasowych |Szczecin
Sędzia: Renata Niklasiewicz (PL)
Klasa: pośrednia

Ocena: doskonała, lokata 1, CAC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy, BOG IV !!!!!


1.05.2017 r. Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich |Manowo
Sędzia: Ina Małecka (PL)
Klasa: pośrednia

Ocena:   doskonała 1, CAC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy !!!


5.03.2017 r. CACIB  / Drzonków
Sędzia: Denis Kuzenj (BGR)
Klasa: pośrednia
Ocena: doskonała lok.4/8


30.10.2016 r. CACIB  / Poznań
Sędzia: Milos Kaspar (CZ)
Klasa: młodzieży
Ocena: doskonała


29.10.2016 r. CACIB  / Poznań
Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska (PL)
Klasa: młodzieży

Ocena:   doskonała , lokata 2/10


21.08.2016 r. Klubowa Wystawa Retrieverów  / Sopot
Sędzia:   Nenad Davidovic  (SRB)
Klasa:     Młodzieży
Ocena:   doskonała , lokata 1/11,  MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU, MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI !!!


20.08.2016 r. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych /Sopot
Sędzia: Viera Vitkova (SK)
Klasa: Młodzieży


Ocena: doskonała , lokata 1/8, Zwycięzca Młodzieży



31.07.2016 r. Krajowa Wystawa Psów  / Chojnice

Sędzia: Małgorzata Lorenc (PL)
Klasa: Młodzieży
Ocena: doskonała, lokata 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie


17.07.2016 r. Krajowa Wystawa Psów Rasowych / Koszalin

Sędzia : Jadwiga Konkiel (PL)
Klasa: Szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecująca, lokata 1, Najlepsze Szczenię w Rasie, BEST IN SHOW PUPPY IV !!!!


26.06.2016 r. Zachodniopomorska Wystawa Psów Rasowych /Szczecin

Sędzia: Aneta Dopierała (PL)
Klasa: Szczeniąt
Ocena : wybitnie obiecująca, lokata 1, Najlepsze Szczenię w Rasie, BEST IN SHOW PUPPY IV !!!!!


25.06.2016 r. Zachodniopomorska Wystawa Psów Rasowych /Szczecin

Sędzia: Axel Komorowski (D)
Klasa: Szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecująca, lokata 1, Najlepsze Szczenię w Rasie


19.06.2016 r. Krajowa Wystawa Psów Rasowych / Gdynia

Sędzia: Ritta Lisa Lethonen (FIN)
Klasa: Szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecująca, lokata 2


15.05.2016 r. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych / Łódź

Sędzia: Jimmy Hogan (IRL)
Klasa: Szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecująca, lokata 2/4


01.05.2016 r. Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich /Manowo

Sędzia: Maciej Wytyk, Małgorzata Lorenc
Klasa: Szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecująca, lokata 1, Najlepsze Szczenię w Rasie, BEST IN SHOW PUPPY II !!!!


30.04.2016 r. Specjalistyczna Wystawa Retrieverów /Diedersdorf

Sędzia: Santiago Gadea Castro (ES)
Klasa : Szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecująca, lokata 2


06.03.2016 r. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych / Drzonków

Sędzia: Nikolay Sedykh
Klasa: młodszych szczeniąt
Ocena: wybitnie obiecująca, lokata 1