Szanowni Państwo,

Przedstawiam Państwu zapowiedź długo wyczekiwanego przeze mnie skojarzenia mojej suczki Persji i wspaniałego psa, mieszkającego w Hiszpanii, Ivanhoe. To skojarzenie, w którym pokładam ogromną nadzieję. Wszystkie moje szczenięta wychowywane są w domu, w stałym kontakcie z człowiekiem oraz dorosłymi psami. Jako hodowca dokładam wszelkich starań, aby powołać na świat szczenięta zdrowe, o typowym dla rasy usposobieniu i poprawnej budowie. Moim marzeniem jest, aby trafiły do odpowiedzialnych i pełnych miłości domów.

Dla swoich szczeniąt poszukuję świadomych Rodzin, które wiedzą, z czym wiąże się posiadanie psa tej rasy, które będą mogły poświęcić im czas i zapewnić odpowiednią opiekę, uwzględniając przy tym wszelkie potrzeby rasy. Osób, dla których wybrane szczenię stanie się członkiem rodziny, a nie tylko dodatkiem do życiowej sielanki 😉

W dniu odbioru szczenięcia, przekazuję nowej Rodzinie, wszelkie wskazówki dotyczące opieki nad szczenięciem, metrykę urodzenia, książeczkę zdrowia, wyprawkę oraz cały plan żywienia, wychowania i pielęgnacji aż do zakończenia okresu wzrostu, a także wszelkie wskazówki dotyczące profilaktyki w ochronie aparatu ruchu.

Powierzając Państwu szczenię, obdarzam Was ogromnym zaufaniem i proszę o zaufanie do mnie, a być może zaowocuje to piękną przyjaźnią na długie lata 😊

Ivanhoe & Persja

Młodzieżowy Champion Hiszpanii Młodzieżowy Champion Portugalii Champion Hiszpanii Champion Prtugalii

Ivanhoe de Lar De Casanova

( MBISS Aust Ch Fantango Backstage Pass x EW’16.EJW’15.SPA.INT.PT.GBZ CH/ ES,PT JCH, PPW-15, PMW-15 Jako’s Tribute To Lar De Casanova)

HD B, ED 0/0, PRA1-czysty, PRA2-czysty, prcd-PRA-czysty, oczy zdrowe, serce zdrowe, ichtioza – czysty

Młodzieżowy Champion Polski Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 16′ Champion Polski

Badenova Holy Glory

(Int Ch. Vestafjell’s Magic Elf x Ch. Badenova Dutch Glory)

HD B, ED 0/0, PRA 1- czysta, PRA2- czysta, oczy zdrowe, serce zdrowe, ichtioza – czysta